Konverzační soutěž v Aj - okresní kolo

Ve čtvrtek 15. února se dvě žákyně naší školy zúčastnily okresního kola Konverzační soutěže v anglickém jazyce v DDM Duha v Ústí nad Orlicí. Za mladší žáky nás reprezentovala Sára Křivohlávková, která postoupila přes poslechovou část a písemný test k ústní části. Poté se umístila na krásném čtvrtém místě. Ve starších žácích Dobrák reprezentovala Michala Hostovská, na kterou nejdříve čekala ústní část a poté se musela vypořádat s částí poslechovou a s testem z anglické gramatiky. Míša nakonec obsadila sedmé místo. Výkony všech soutěžících byly velmi vyrovnané a konkurence byla opravdu vysoká.
Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a v příštích soutěžích jim přejeme hodně úspěchů a štěstí.

N. Zavřelová