Turnaj ve vybíjené „O starou kůži“

Na středu 6. března 2024 jsme se velmi těšili. Hráli jsme totiž tradiční turnaj ve vybíjené čtvrtých tříd základních škol. Tento turnaj se hraje již mnoho let, hrály v něm i mnohé naše paní učitelky. V hodinách tělesné výchovy jsme se pečlivě připravovali, aby naše umístění v soutěži bylo co nejlepší. Pořadatelem byl jako v minulých letech Dům dětí a mládeže DAMIÁN Lanškroun.
Turnaje se zúčastnily tři základní školy – A. Jiráska, Rudoltice a naše škola Dobrovského. Každé družstvo mělo kapitána, který losoval o míč. V první hře jsme v našich krásných dresech nastoupili proti družstvu ZŠ Rudoltice. Bohužel jsme prohráli o pár vybitých hráčů.
Ani v dalším zápase proti družstvu ZŠ Jiráskova jsme nezvítězili…

Gratulujeme vítězům a již se těšíme na další ročník!

Za reprezentanty 4.A a 4.B MAKOŠ

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.