Maškarní karneval

Dne 8. března 2024 jsme ve školní družině oslavili poslední den před jarními prázdninami maškarním karnevalem. Ve 13:00 hodin se v prostorách školní družiny sešly děti v různorodých maskách, od roztomilých zvířátek a princezen až po odvážné piráty. Společně jsme se vydali na promenádu do školní jídelny, doprovázeni veselou hudbou a očekáváním příjemného odpoledne.

V každé třídě družiny a na chodbě jsme pro děti připravili různé soutěže a úkoly. Děti se zapojily do skládání puzzle klanů, malování pavouka na tabuli poslepu, házení na cíl do pusy figury klauna, hledání pavoučků, skákání v pytli s překážkami, trefování pingpongového míčku do kelímku, podlézání pavučinou a samotné tvoření. Za každý splněný úkol děti získaly razítko na veselé kartičce s klauny, které jim představovaly symbol úspěchu a radosti.

Děti si odpoledne v maskách náležitě užily a na závěr si odnesly malou sladkost spolu s drobnou odměnou. Těšily se na příjemné prožití nadcházejících jarních prázdnin.

Vychovatelky ŠD

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.