Nový školní rok - slavnostní zahájení

Nový školní rok tentokrát začal v pondělí 2. září. Zahájen byl tradičně před školou, kde se slavnostně sešli učitelé, žáci i jejich rodiče.  O ranní probuzení se postarala děvčata z tanečního kroužku Sluníčko, která nám pod vedením paní vychovatelky Kroulíkové předvedla choreografii plnou elánu a dobré nálady. Po krátkém proslovu paní zástupkyně Mgr. N. Semerádové se mikrofonu ujal pan místostarosta Mgr. O. Strnad, který srdečně přivítal 35 nových prvňáčků. Rituál vztyčení školní vlajky toto krátké setkání ukončil a zároveň odstartoval nový školní rok. Pan ředitel Mgr. Pavel Resler se z vážných rodinných důvodů nemohl této události zúčastnit, zprostředkovaně však všem našim žákům, jejich zákonným zástupcům a učitelům popřál mnoho úspěchu, radosti a tolik potřebné trpělivosti, která ke vzdělávání neodmyslitelně patří.