Regionální kolo soutěže v poznávání přírodnin

Regionálního kola soutěže v poznávání rostlin, živočichů a minerálů se dne 24. 5. 2016 v České Třebové zúčastnilo devět žáků z naší školy. Tito žáci postoupili do regionálního kola soutěže na základě výsledků školního kola.

V kategorii 6. - 7. ročníků naši školu reprezentovali Jan Hajzler (7.B), Lukáš Novák (7.B), Tomáš Bureš (7.A) a Zuzana Kubešová (6.A). Nejlépe si vedl Jan Hajzler, který v poznávání rostlin obsadil 3.- 4. místo a v poznávání živočichů skončil na velmi pěkném 4. místě. Za zmínku jistě stojí i umístění Zuzany Kubešové, která obsadila v poznávání rostlin 15. místo.

V kategorii 8. - 9. ročníků soutěžili za naši školu tito žáci: Jakub Šilar (9.), Vojtěch Jirásek (9.), Lukáš Bureš (9.), Adam Mareš (9.) a Kristýna Bednářová (8.). Nejlépe si vedl Jakub Šilar, který v poznávání rostlin obsadil 24. místo.