Loučení s devátou třídou

Na konci letošního školního roku se už po osmé konalo slavnostní loučení s žáky deváté třídy, které bezprostředně navazuje na Štafetu. V sále lanškrounského zámku se sešli rodiče a kamarádi žáků posledního ročníku. Průvodního slova se ujala Petra Pavlasová a Dan Mareš. A jaký program deváťáci připravili? Proslov, popletená pohádka, společný tanec a počítačová prezentace ze společných akcí od 1. – 9. třídy, slavnostní šerpování a poděkování vyučujícím, zejména paní učitelce třídní Daniele Krátké a zazněla i tradiční poslední společná píseň.

Po ukončení programu se ještě všichni žáci a učitelé sešli v přísálí, kde na všechny čekalo malé občerstvení.

Teď už našim bývalým žákům přeji mnoho studijních úspěchů a hlavně krásné prázdniny….

D. Krátká