Vaše štědrost nás těší - děkujeme...

Vážení rodiče, prarodiče, učitelé, milé děti,

dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za Vaši podporu již druhého vánočního charitativního jarmarku. Děkujeme všem, kteří do prodeje darovali milé dárečky nebo cukroví, děkujeme za Váš čas, kterého v dnešní době není nikdy dost, děkujeme, že jste 9. prosince 2016 navštívili prodejní stánky Vašich dětí a celé odpoledne štědře nakupovali milé dárečky. Díky Vám jsme pro Pavlíka Kvapila a naše žáky získali neuvěřitelných 38 tisíc korun, což je částka šlechetná a ohromující.

Polovina této sumy bude rodičům Kvapilovým slavnostně předána 22. prosince 2016 na vánočním koncertu Dobráku v kostele sv. Anny. Druhá polovina peněz bude použita na vybavení čtenářských koutků, které hodláme vybudovat na chodbách naší školy.
Děkujeme a přejeme Vám kouzelné Vánoce.

N. Semerádová