Sběrem papíru k báječným dárkům

Děti z Dobráku se i v tomto školním roce opět pilně pustily do sběru papíru, na jehož konci je  tentokrát čekala báječná vánoční odměna, i když trochu opožděná. Škola zakoupila dětem sedací vaky, které budou využívat během výuky, např. v nové jazykové učebně, při čtenářských dílnách, ale také o přestávkách při relaxaci a zábavě. Ředitelka školy Mgr. Dana Krátká k tomu dále uvedla: „Vedeme děti k odpovědnosti za ochranu životního prostředí. Sběrem papíru se ale také podílejí na rozvoji prostředí naší školy. Nákupem těchto pytlů jsme tak děti odměnili za jejich pracovní úsilí a zároveň zlepšili celkové prostředí školy. Na kvalitní studijní a motivující zázemí klademe velký důraz a toto je další část našeho dlouhodobého plánu rozvoje školy. Je však třeba také poděkovat rodičům a firmám, že se do sběru papíru zapojili svými nezanedbatelnými příspěvky. Nemalý dík patří sponzorům školy, kteří k našim dvěma „nasbíraným“ pytlům přidal dalších jedenáct, a tím výrazně navýšili jejich počet. Jsme velmi rádi, že sponzoři i nadále Dobrák podporují“.

Nezbývá, než popřát dětem, aby se jim v novém prostředí dobře studovalo a svými výsledky těšily své rodiče.

Mgr. Pavel Resler