Pěvecká soutěž

loga s rameckem jpg

Každý rok se na naší škole koná pěvecká soutěž třídních kolektivů. Děti se moc těší a školou se nesou různé melodie skoro od Vánoc. Téma soutěžních písní bylo předepsané - turistika, cestování. Školní kolo se konalo 16. února 2017. Všichni se velice snažili, svá pěvecká vystoupení doplnili různými maskami, kostýmy, kulisami, hudebním i pohybovým doprovodem, prostě do svých vystoupení dali všechno. Letošní porota hodnotila v tomto složení: pí ředitelka Dana Krátká, pí. vychovatelka Dana Zedníčková a pí. ekonomka Katka Kocandová. Soutěžilo se jako každý rok ve dvou kategoriích: 1. - 3. třídy a 4. - 6. třídy. V mladší kategorii zvítězila třída III.A s písní Mám malý stan a ve starší IV.A s písní Tři čuníci. Velká pochvala patří všem soutěžícím. Vítězům blahopřejeme a věříme, že nás budou vzorně reprezentovat na pěveckém festivalu v naší družební škole v polském Dzierzoniowie.

Tato pěvecká soutěž je zařazena do mikroprojektu s názvem „Společně 20 let“, který je podpořen a spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictvím euroregionu Glacensis.