Ocenění reprezentanti města Lanškrouna z naší školy

Každoročně vyhlašuje město Lanškroun ve spolupráci s komisí pro výchovu a vzdělávání anketu s názvem „Mládež reprezentuje město Lanškroun“. Už z názvu je patrné, že anketa si klade za cíl představit veřejnosti úspěšné mladé lidi v kategoriích jednotlivci mladší, starší a kolektivy ve sportovním odvětví, vědomostních soutěžích a kultuře. Nominovat mladé reprezentanty mohou školy, sportovní organizace, ale i rodinní příslušníci. Za rok 2016 bylo navrženo 127 mladých lidí, mezi kterými nechyběli i naši žáci, na jejichž úspěchy jsme náležitě pyšní.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v sále lanškrounského zámku ve středu 29. března 2017 v 17 hodin. Mezi top oceněnými byla z Dobráku Kristýna Bednářová, Kristýna Krátká a Patricie Janíčková.

V pátek 28. dubna jsme ve škole předávali diplom za vzornou reprezentaci města a finanční odměnu dalším oceněným žákům. Byli jimi: Natálie Poláková (PC_ák 2016), Jakub Dušek (projekt na Festival vědy a techniky mládeže a člen družstva v soutěži Sapere), Patricie Janíčková a Lucie Němcová (členky družstva v soutěži Finanční gramotnosti), Tadeáš Vojtek, Denisa Chládková, Tereza Sofie Brokešová (družstvo v soutěži Tuta Via Vitae), Kristýna Filipová, Nela Procházková, Karolína Urbanová a Marie Kučerová (projekty na Festival vědy a techniky mládeže), Petr Nečas a Vojtěch Pecháček (soutěž ROBO RAWE).

Mezi další oceněné patří, dnes už bývalí žáci naší školy, Adam Mareš, Barbora Maršíková, Kateřina Jirásková, Ladislav Pavlas, Adam Křivka a Daniela Slánská.

Gratuluji všem oceněným žákům, zároveň jim děkuji za vzornou reprezentaci školy, za jejich snahu, trpělivost a ochotu učit se novým věcem, prezentovat své výsledky. Také bych jim chtěla popřát mnoho studijních úspěchů i hodně štěstí v dalších soutěžích a třeba opětovné ocenění v anketě „Mládež reprezentuje město Lanškroun“.

Dana Krátká, ředitelka školy

Další fotografie naleznete zde (facebook).