Celý Dobrák běžel pro Pavlíka

V pátek 12. května 2017 se na Dobráku od rána pilně pracovalo. Bylo potřeba mnoho šikovných rukou, abychom připravili akci, na kterou jsme se už rok těšili. Od 14 hodin se totiž konal 2. ročník charitativního běhu pro našeho kamaráda Pavlíka Kvapila a jeho rodinu.

Cílů jsme měli hned několik: získat příjemnou finanční částku, která by alespoň maličko usnadnila Pavlíkovu léčbu, pokořit loňský rekord v počtu odběhnutých oválů, vykouzlit spokojený úsměv na tváři všech účastníků běhu a v neposlední řadě nezmoknout.

Myslím, že se podařilo vše. Na dobrovolném vstupném a z prodeje drobného občerstvení jsme získali 8.888 Kč. Během zhruba dvou hodin uběhli děti, jejich rodiče, prarodiče a učitelé celkem 6018 koleček, což je o 2296 více než loni. Překvapivé bylo zjištění, že jsme společně zdolali celkem 843km! Všichni běhali s neuvěřitelnou vytrvalostí a nadšením. Zamračený obličej byste tentokrát hledali marně. Hrozivě vyhlížející mračna se přesně ve 14 hodin rozehnala a jemně vystrašila až po skončení celé akce.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří jste přišli, protože jen díky Vám mělo celé odpoledne smysl. Velké díky patří štědrým sponzorům, kteří pro všechny děti připravili milé motivační dárečky. Děkujeme především firmě Fortell a jejím majitelům panu Františku Jirasovi a Františku Ambrožovi, dále společnosti MK Fruit s.r.o., Českým drahám, školní jídelně Madoret a všem maminkám a učitelům, kteří připravili chutné občerstvení.

Děkujeme za příjemné odpoledne strávené s Vámi. Těší nás Vaše přízeň a ochota podpořit dobrou věc.

N. Semerádová