Vystoupení Notiček v Domově pro seniory

I letos se pěvecký kroužek Notičky vydal potěšit seniory do Domova pro seniory v Lanškrouně. Sešlo se jich hodně a podle pobrukování se jim vystoupení líbilo. Zazněly písně od Zdeňka Svěráka, Zory Jandové nebo seskupení Skoumal-Vodňanský. Děti předvedly své písně a na závěr vystoupení si pro posluchače připravily překvapení. Zařadily sérii lidových písní, které snad zná každý jako Kočka leze dírou, Skákal pes apod. Ale to ještě stále nebylo vše. Tentokrát zpěváčky doprovodili samotní posluchači. Děti jim rozdaly nástroje a k velkému překvapení je ani nechtěli moc vracet, natolik se jim líbilo, že mohou hrát s námi.

Jsme rádi, že se vystoupení seniorům líbilo a rádi je zase půjdeme někdy navštívit a ukázat, co nového jsme se naučili.

Jana Kmentová, Lucie Dolečková