První kolo okresní školní ligy

Už třetím rokem jsme se vydali do Rychnova nad Kněžnou, kde se konalo první kolo závodů v plavání pro žáky II. stupně. Letos už jsme postoupili do kategorie C, tj. 8. třída. Jako vždy jsme museli vstávat brzy, autobus nám odjížděl v 5.30. Jeli jsme ve stejném složení (Gabča, Anička, Matěj Skalický, Matěj Maršík a Tom).

Po naší oblíbené zastávce v „mlíčáku“ (zde jsme probírali taktiku, kluci i aerodynamickou formu účesu, aby jim to lépe plavalo J) jsme pokračovali do bazénu. Každý plaval 50 m volným způsobem, časy se nám sčítaly. Náš výsledný čas 2:22,05 byl lepší než v loňském roce! Na přestávku byla připravena vložená hra – přetahovaná lanem. Pak následovala druhá rozplavba a volná zábava. V 11.30 bylo celkové vyhlášení a my skončili na krásném prvním místě. A navíc jsme byli vyhlášení jako nejrychlejší štafeta dne!!!