Halloweenské tvoření

V pondělí 23. 10. 2017 nám v I. A začal den netradičně. Měli jsme halloweenské řádění. Některé děti již ráno přišly v maskách a naše třída ožila. Ve vyučování jsme počítali s duchy, srovnávali a četli písmenka na dýních, každý si vytvořil svého halloweenského ducha a vyučování bylo zakončeno halloweenskou procházkou. V 15,30 hodin jsme se sešli v hojné účasti dětí a rodičů v naší vyzdobené třídě a odpolední tvoření začalo. Tatínkové vyřezávali dýňové obličeje, maminky pomáhaly a děti si užívaly rej masek – čarodějnice, kostlivci, princezny, lesní víly, duchové, upíři a mnoho dalších. Maminky připravily výtečnou hostinu, kde velmi oceňujeme jejich kreativnost. Na závěr pohodového odpoledne se děti vyfotily s rozsvícenými dýněmi. Velké poděkování patří panu Křivohlávkovi za dýni, kterou nám vydlabal a zdobí vchod naší budovy. Co říci na závěr? Těšíme se na další tvoření.

Děti z I. A