TURNAJ V MINIFOTBALE

Ve středu 24. 1. 2018 pořádal DDM Damián Lanškroun turnaj v minifotbale žáků 5. tříd základních škol. Konal se ve sportovní hale SOŠ a SOU na Střelnici. Všechny ZŠ vyslaly svá družstva (Dobrák 1, Jiráskova 3, Smetanova 1). Náš tým byl sestaven z chlapců pátých tříd (Samuel Drábek, Adam Daniel, Josef Bureš, Petr Gregor, Tomáš Kysilka + náhradníci Filip Vakula, Ondřej Olenočin, Michal Novák). Našim chlapcům se velmi dařilo, první zápas vyhráli 4:0 (góly Petr 3, Adam 1), druhý zápas opět vyhráli 3:1 (Adam 2, Petr 1). Ve finále nás ale Smetanka porazila 0:3, byli zkrátka lepší. I tak je to velký úspěch, odnesli jsme si diplom za 2. místo a pěkné bločky s tužkou. Děkuji všem hráčům i náhradníkům za úspěšnou reprezentaci a vzorné chování.

Mgr. Lenka Pilná