Dobrák má talent

Soutěž Dobrák má talent na naší škole proběhla ve čtvrtek 1. 2. 2018 v prostorách tělocvičny. Již podruhé ji pro své spolužáky zorganizovali členové parlamentu se žáky devátých tříd. Soutěže se zúčastnili žáci od prvního do sedmého ročníku v těchto disciplínách: malování, zpěv, hra na kytaru, zumba, gymnastika a tanec. Všechna vystoupení se dětem velmi vydařila a porota měla těžké rozhodování.

1. místo v kategorii jednotlivci vybojovala Veronika Dušková ze 4. B a v kategorii skupiny
1. místo obsadila děvčata (Petra Šemberová, Laura Odstrčilová, Daniela Prokopová, Adéla Štefanová) z 2. B. Letos byla nově udělována Cena diváků, kterou také získala děvčata z 2. B. Vítězům moc gratulujeme.

Poděkování patří všem účinkujícím za krásná vystoupení, vedení školy za možnost soutěž zorganizovat a všem, kteří se na přípravě podíleli.
Děkujeme sponzorům za věcné dary.

Sponzoři: p. Kubelka, Město Lanškroun, SCHOTT, OMEGA, FOREZ, MAXAREN, ZŠ Dobrovského ul.

Ivona Vyoralová