Školní kolo pěvecké soutěže

Začátkem února se na naší škole koná tradiční pěvecká soutěž třídních kolektivů. Děti se velmi těší a různé melodie je možné zaslechnout téměř od Vánoc. Letošní školní kolo proběhlo 5. února 2018. Všichni se velice snažili, svá pěvecká vystoupení doplnili různými maskami, kostýmy, kulisami, hudebním i pohybovým doprovodem, prostě do svých vystoupení dali všechno. Porota ve složení: pí ředitelka Dana Krátká, pí vychovatelka Dana Zedníčková a pí ekonomka Katka Kocandová neměla vůbec lehkou úlohu. Musela totiž vybrat z každé kategorie pouze jednu třídu, která nás bude reprezentovat na pěveckém festivalu v naší družební škole v polském Dzierzoniowie. Radostné „Hurááá“ si letos mohly zakřičet děti ze třídy II. A (píseň ZOO) a VI. A (Děti ráje). Všechny děti se velmi snažily, velká pochvala patří nejen jim, ale i učitelkám, které je na soutěž připravily. Vítězům blahopřejeme a těšíme se na nový ročník v novém hávu.

MAKOŠ