Veselá „Kouzelná“ zahrada

Letošní Veselá zahrada se nesla v kouzelném duchu. Sluníčka zahájila celý program vystoupením s názvem „Kouzelná“.
Děti obdržely na startu kartičky a plnily 10 soutěží: hmat - najdi po slepu největší a nejmenší kamen, kouzelné tvoření - navlékni si svůj náramek z těstovin a korálků, kouzelný motýl - pomocí kolíčků přendej motýla na kytičku z CD, převlékni se za kouzelníka a prolétni se dráhou na koštěti, postřeh - sleduj, kde je kostka, kouzelná tabule - nakresli něco pro kouzelníka, záhadný hlavolam - přiřaď správné kostky stavebnice, kouzelná kulička - přenes kuličku na lžíci z bodu A do B, hod do klobouku, hod na kouzelnou hůlku.
Po splnění všech úkolů si děti vybraly svou odměnu. Z Veselé zahrady nás vyhnal kouzelný déšť.
Děkujeme všem paním učitelkám a asistentkám za pomoc při organizování soutěží.

Vychovatelky ŠD