8. ročník plavecké olympiády

Ve středu 20.6. a v pondělí 25. 6. 2018 proběhl na bazéně 8. ročník plavecké vodní olympiády. Tentokrát na téma: O kapitána, důstojníka a kormidelníka lodi.
Zúčastnili se jí vybraní plavci z 3. - 5. tříd ZŠ Dobrovského, celkem 41 dětí. Soutěžili ve 4 disciplínách. První úkol: kdo vyloví nejvíce pokladů (puků), druhý úkol: kdo doplave nejdále pod vodou, třetí úkol: kdo přinese nejvíce potravy, čtvrtý úkol: plavání na čas (3. třída - 25m, 4. a 5. třída - 50m).

Výsledky:
3. třída: 1. místo - Jonáš Skalický, 2. místo - Josef Vorek, 3. místo - Apolenka Lánová
4. třída: 1. místo - David Křivka, 2. místo - Anička Rozsívalová, 3. místo - Rozárka Vetchá
5. třída: 1. místo - Štěpánka Vlčková, 2. místo - Anežka Vilčová, 3. místo - Daniela Nastoupilová

Nejrychlejší plavec z 3. tříd (25 m) Skalický Jonáš- čas 22:68
Nejrychlejší plavec z 4. - 5. tříd (50 m) Vlčková Štěpánka - čas 41:44

Každý si odnesl medaili, diplom a muffin. Děti mohly ukázat, co se naučily během školního roku a porovnat síly s ostatními plavci. Blahopřejeme!

E+V+D