Ocenění Nejlepší žák třídy

I letos jsme už tradičně ocenili v závěru školního roku, ve čtvrtek 28. 6., nejlepší žáky z jednotlivých tříd. Slavnostního vyhodnocení proběhlo v prostorách lanškrounského zámku, pozváni byli také rodiče. O kulturní program se postaral pěvecký sbor Notičky pod vedením pí učitelky Dolečkové a Křenková, děti ze IV. A se zaskvěly v „minioperetce“ Červená karkulka, kterou nacvičily s pí učitelkou Kmentovou. Nejlepší žáci tříd obdrželi knižní odměny, které zakoupil ze svých finančních prostředků spolek RODO – rodiče pro Dobrák, a bločky se svým jménem a logem školy, které nám sponzorsky věnovala a potiskla firma Komfi z Lanškrouna. Tento dárek byl pro ně milým a hlavně nečekaným překvapením. Gratulujeme těmto žákům z jednotlivých tříd:

1. A Tereza Lašková 1. B Anna Staňková

2. A Magdaléna Novotná