Předávání štafety

Ve čtvrtek 28. června 2018 od 16.15 hodin se v prostorách zámku na náměstí Aloise Jiráska konalo tradiční slavnostní Předávání štafety. Sál se velmi rychle naplnil rodiči, učiteli, budoucími prvňáčky a žáky současných 9. tříd. Všichni přišli zhlédnout ceremoniál, při kterém nejstarší žáci naší školy uvolňují místo těm nejmladším. Tradičně zahájil taneční kroužek Sluníčko, tentokrát první oddělení. Všechny přítomné přivítala paní učitelka N. Semerádová, která se stala i průvodkyní celé malé slavnosti. Poté paní učitelky Mgr. Eva Vetchá a Mgr. Petra Minářová pozvaly na jeviště všechny malé předškoláky, kteří v příštím školním roce poprvé zasednou do lavic v prvních třídách. Malý dáreček a pomyslnou štafetu jim přišli předat již zkušení žáci 9. ročníku. Budoucím prvňáčkům přejeme spoustu nadšení a radosti z učení, deváťákům šťastné vykročení do nové etapy jejich života.