Loučení s devátými třídami

Na konci letošního školního roku se už po desáté konalo slavnostní loučení s deváťáky, které bezprostředně navazuje na Předávání štafety. V sále lanškrounského zámku se sešli rodiče a kamarádi žáků posledního ročníku. Průvodního slova se ujala SandraVaňousová a Jan Drozd. A jaký program deváťáci připravili? Komponované vystoupení na téma Evoluce hudby od 70. let až do roku 2017, prezentaci fotek ze společných akcí od 1. – 9. třídy, nezapomněli připomenout slavné výroky svých pedagogů, potom už následovalo slavnostní šerpování. Dojali nás svým upřímným proslovem a poděkováním vyučujícím, zejména paní učitelkám třídním - Ivetě Valentové (IX.A) a Gabriele Reslerové (IX.B). Zazněla i tradiční poslední společná píseň.
A co dodat na závěr? Před devíti lety vstupovali do naší školy jako děti s očekáváním, možná i s obavami ruku v ruce s rodiči. Dnes Dobrák opouští mladí dospělí lidé, na které jsme hrdí a kteří nám udělali velikou radost. Naši bývalí deváťáci, ať se vám v životě daří a potká vás jen to nejlepší!

D. Krátká, ředitelka školy