1. září na Dobráku

Slavnostní shromáždění žáků, rodičů a hostů před školou, taneční vystoupení děvčat z kroužku Sluníčko, vztyčení školní vlajky, proslov pana místostarosty města Lanškrouna ing. B. Bernáška a paní ředitelky D. Krátké, dárky pro nové žáčky, maskot Dobráček a usměvaví prvňáčci a jejich dojatí rodiče, tak proběhlo 1. září na Dobráku. Maskot Dobráček rozdal prvňáčkům rozvrhy hodin, seznámil se s nimi, neboť je bude provázet celými prvním stupněm a jako kamarád s nimi prožívat školní výuku, soutěže i sportovní aktivity.

Do školního roku 2015/16 vstupuje Dobrák s novými webovými stránkami a logem, setkávat se s námi můžete také nově na facebooku.

Těšíme se, že ve spolupráci s rodiči i našimi příznivci vytvoříme ve škole podnětné a přátelské prostředí, tak jako tomu bylo dosud.

JS

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.