Krajská počítačová soutěž pro žáky ZŠ

Jako předchozí roky, tak i letos se ZŠ Dobrovského Lanškroun ve středu 28. 11. 2018 zúčastnila počítačové soutěže pořádané SPŠE a VOŠ Pardubice. Soutěž je vypsána pro žáky 8. – 9. tříd v těchto kategoriích: tvorba www stránek, grafický návrh a prezentace v PowerPointu, která je ještě zvlášť rozdělena na jednotlivé ročníky.
Než začnou soutěžící pracovat ve své vybrané kategorii, tak ještě srovnávají své vědomosti v testu všeobecných počítačových znalostí. Zde rozhoduje nejenom správnost odpovědí, ale i rychlost zodpovězených otázek. Zde nejlepšího umístění z našich žáků dosáhla Zuzka Kubešová.
Ani v dalších soutěžích se nikomu z našich žáků nepodařilo probojovat na stupně vítězů, přesto děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci Dobráku.
Soutěžící:
Tvorba prezentace 9. třída