Okresní kolo ve šplhu 2018

ZŠ Habrmanova Česká Třebová se stala v pátek 14. 12. 2018 pořadatelem okresního kola ve šplhu žáků a žákyň IV. kategorie. Žáci šplhali na laně bez přírazu, dívky na tyči s přírazem. Soutěž byla hodnocena po družstvech i jednotlivcích. Děvčata, Dušánková Martina, Špičáková René, Petrovková Andrea a Kunčarová Zuzana, skončila na pěkném 5. místě.  K nejlepšímu umístění z děvčat došplhala Dušánková Martina, skončila na medailovém 3. místě (3,47). Chlapci po bojovném výkonu obsadili  nepopulární 4. místo. Nejlepšího času (3,96) z našich chlapců dosáhl Matěj Maršík a znamenalo to pro něho 5. místo, na 11. pozici se umístil Tomáš Jurča (4,36) a 18. místo obsadil Matěj Vávra (5,34). Za družstvo chlapců ještě šplhal Jakub Dušek. Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho sil do dalších šplhů.

C.