Recitační soutěž 1. stupně

V letošním školním roce jsme se rozhodli, že založíme tradici recitační soutěže také na 1. stupni.
Po třídních kolech se 9. dubna uskutečnilo premiérové školní kolo. Ve třech kategoriích se o štěstí pokusilo 36 dětí! Porota měla velmi těžké rozhodování. Nakonec za svůj výkon byli oceněni tito recitátoři: v 1. kategorii (1. třída): Nikola Pal´ová , ve 2. kategorii (2. a 3. třída) Tobiáš Topinka, Lucie Přibylová, Tereza Lašková a čestné uznání za vlastní báseň bylo uděleno Elišce Hanyšové. V kategorii 4. a 5. tříd uspěla Ester Netolická, Rozálie Vetchá, Viktorie Kmentová, Kateřina Krátká a čestné uznání získal Vincent Lána.
Děkujeme všem recitátorům za snahu, ale i odvahu a vítězům blahopřejeme.

Jedna z recitovaných básní byla přednesena vlastní autorkou, ta za ni získala ocenění poroty. Eliška souhlasila se zveřejněním své básničky.

ŠKOLNÍ DEN
Eliška Hanyšová, 3. A

My chodíme do školy,
plníme tam úkoly.