Plavecká liga - 2. kolo 

 Ve středu 11. 12. 2019   jsme se vydali na druhé kolo plavecké ligy. Sešli jsme se v 5.20 na autobusové zastávce za mrazivého počasí a odjeli jsme do Rychnova nad Kněžnou. Za osmou třídu plavala: Terka Kmentová, Janča Zapletalová, Ted Dostál a Filip Jurča. V devět hodin bylo odstartováno první kolo štafet, o přestávce opět vložená soutěž. Tentokrát sestavit sobí sáně a najít poklad. Bylo to fajn, všichni si to užili. Pak následovala druhá rozplavba a volná zábava: sauna, vířivka … V 11.30 nastalo celkové vyhlášení a my s napětím čekali, jak jsme dopadli. Naši plavci skončili opět na krásném druhém místě s časem 2:34,7, který dokonce vylepšili oproti minulému kolu.
Blahopřejeme k úspěchu a těšíme se na další soutěž, která proběhne 21. 1. 2020.

Eva Jurčová

 

 

 

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.