Okresní finále ve florbalu žáků ZŠ 6. - 7. tříd 

Ve čtvrtek 12. 12. 2019 se hrálo v tělocvičně ZŠ Jablonné nad Orlicí okresní finále florbalu mladších žáků. Finále se zúčastnilo šest vítězů okrskových kol a zástupce pořádající školy,  účastníci byli rozlosováni do dvou skupin. Naše družstvo bylo ve tříčlenné skupině a v prvním utkání porazilo Gymnázium Žamberk 4:2 a ve druhém naopak prohrálo s Gymnáziem Česká Třebová 2:1. Díky těmto výsledkům postoupilo do semifinále, kde podlehlo  vítězi druhé skupiny. V závěrečném utkání o třetí místo se podařilo opět zvítězit, a tak skončit na pěkném třetím místě v okrese.
Blahopřejeme k úspěšné reprezentaci školy.
Sestava:
Drábek Samuel, Daniel Adam, Gregor Petr, Holík Adam, Žák Ondřej, Havelka Patrik, Novotný Milan, Urban Jakub, Drábek Nikola

Cacek

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.