Okrskové kolo ve florbalu – mladší žáci

Ve středu 5. února jsme se vydali autobusem na florbalový zápas do Základní školy v Horní Čermné. Konečně sněžilo, a tak jsme cestou mohli pozorovat malebnou bílou krajinu orlického podhůří.
V tělocvičně nás přivítal pan Borek, učitel tělocviku a zároveň rozhodčí, který originálně pískal celý zápas na prstech. Dostali jsme instrukce, oblékli si dresy naší školy, rozcvičili se a začalo se hrát... Náš tým bojoval z plných sil v čele s kapitánem N. Drábkem, D. Jakabem, J. Urbanem, dále P. Gregorem, H. Kobzou a v neposlední řadě šikovným brankářem T. Strmiskou. Již od začátku zápasu byl náš tým
o proti týmu Horní Čermné minimálně o jeden gól napřed  a za stavu 11:7 byl odpískán konec zápasu. Vyhráli jsme a postupujeme do okresního kola! Náš tým oslavil vítězství pokřikem Cigi, caga, cigi caga a s hřejivým pocitem na srdci jsme odjížděli domů.

Z. Langrová

.