Naše první vysvědčení

Uteklo to jako voda, ani jsme se nenadáli a máme za sebou celé pololetí. Za tu dobu jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí a naučili se hodně věcí. Nastal den, kdy jsme za svou snahu a píli měli dostat své první vysvědčení. Na tuto slavnostní chvíli jsme si pozvali své rodiče i prarodiče, abychom tuto důležitou událost oslavili společně.
K oslavě patří dárky, svíčky, dort, básničky, písničky… V tomto duchu jsme pojali celou slavnost. Všichni jsme předvedli znalost písmenek ve slovech týkajících se oslavy (dárek, dort, balónky…), přečetli jsme společně článek Naše oslava, spočítali jsme celou bonboniéru příkladů… A pak už konečně došlo na předávání vysvědčení. Úsměvy rodičů a rozzářené oči všem prozradily, že to lépe dopadnout ani nemohlo. Všichni si domů odnášeli samé jedničky. Každý prvňáček také dostal malý dortíček s jedničkou a pochvalný list za to, co se mu ve škole dařilo nejlépe. Všem dětem blahopřejeme a do další školní práce přejeme hodně chuti a elánu.

Za spokojené prvňáčky třídní učitelky

.