Lyžařský kurz v Janoušově 2020

Lyžák byl pro mnohé z nás jakousi zkouškou, ať už strachu při zdolávání svahu nebo spolupráce nejen při vytváření večerního programu. Myslím, že budu mluvit za všechny, když zmíním, že jsme nabyli mnohých zkušeností, co se týče našich lyžařských dovedností. Osobně si myslím, že když nepočítám problém s velkým počtem účastníků, byl lyžák naprosto perfektní. Vím, že tento názor mnozí z účastníků nesdílí, jenže sama za sebe mohu směle oznámit, že učitelé jakožto organizátoři udělali vše, co bylo v jejich silách, a díky tomu naše třídy měly tu skvělou možnost mít lyžařský kurz se špičkovým vedením.
Je jasné, že zde bylo pár věcí, jež mi zážitek z lyžáku podstatně zhoršily. Počasí, které se první den podobalo typickému londýnskému dni, nebo dříve zmíněný problém se v takto hojném počtu na čemkoli dohodnout. I přes tyto nepříjemnosti jsem si lyžák naplno užila a jsem ráda, že jsem měla možnost dobře poznat i další třídu, k čemuž jsem doteď neměla příležitost.
Jelikož se první den na našem pobytu neobjevil sníh, přesunuli jsme se na Bukovou horu, kam jsme po zbytek pobytu dojížděli.

Žákyně 7. třídy

.