Školní kolo pěvecké soutěže

Už je tu zase únor a s ním naše tradiční pěvecká soutěž třídních kolektivů. Děti nenechaly nic náhodě a pilně trénovaly svá budoucí vystoupení téměř od Vánoc. Letošní školní kolo proběhlo 21. února 2020. Všichni se velice snažili, svůj zpěv doplnili různými maskami, kostýmy, kulisami, hudebním i pohybovým doprovodem, prostě do svých vystoupení dali všechno. Porota ve složení: pí vychovatelka Petra Dostálová, pí ekonomka Kateřina Kocandová, pí asistentka Nikola Zavřelová, zástupce školního parlamentu Anna Vlčková a vylosovaní zástupci jednotlivých kategorií to měla opět velmi těžké. Vybrat z každé kategorie pouze jednu třídu, která nás bude reprezentovat na pěveckém festivalu v naší družební škole v polském Dzierzoniowie, je opravdu fuška. Radostné „hurááá“ si letos mohly zakřičet děti ze třídy III. B (píseň Teta Sylva) a VI. B (píseň Vstříc nekonečnům). Všechny děti se velmi snažily. Velká pochvala patří nejen jim, ale i učitelkám, které je na soutěž připravily, a všem, kteří pomohli s organizací soutěže. Vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník.

MAKOŠ

.