Lyžařský kurz v Janoušově

I přes mnoho problémů nakonec sedmé třídy odjely 7. února na lyžařský kurz, který se konal v oblíbeném Janoušově u Šumperka. Tradičně byli žáci ubytovaní v penzionu Horizont. Sněhové podmínky jim přály, a proto lyžovali na místní sjezdovce, která svými parametry vyhovuje jak začátečníkům, tak zkušenějším lyžařům.

Jak vzpomínají žáci ze 7.B na lyžařský kurz, zjistíte z následujícího textu. 😊

Lyžák je velká zábava. Týden strávený s kamarády na lyžích i v penzionu. Dobré jídlo k snídani, obědu a také k večeři. U her se vždycky zasmějeme a nemyslíme na problémy a školu. Je to jedna velká zábava s kamarády a také s učiteli, se kterými je sranda.

Lyžák byl velmi zábavný, nejraději bych ho udělala ještě o týden delší, na tom jsme se shodli asi všichni. Byl to nejlepší zážitek z celého školního roku. I když jsem ze začátku nebyla ráda, že s námi pojede i 7.A, protože jsem si myslela, že si to více užijeme jako třída, tak teď musím uznat, že jsem ráda, že s námi jeli. Začala jsem se bavit i s ostatními, a ne jenom se svými spolužáky.

Lyžák jsem si užila, zvláště ten den, kdy nám učitelé zakázali mobily. Zjistila jsem, že jsem na něm hodně závislá. Také jsem poznala, že naši kluci umí být hodní a pozorní. Pan učitel Žaluda byl skvělý.

Kamarádi, hry, lyže, sranda, otočky, krátký čas, lanovka, super autobus, časté pády, jídlo, skvělí učitelé, pokoje, ježdění na snowbladech, pořád mokré věci, veliký nepořádek + 7 dní bych tam ještě byl.

Na lyžáku jsem si to moc užil, bylo to moje poprvé na lyžích a byla to zábava.

Na lyžák jsem se těšil už dlouhou dobu. Jak jsem čekával, lyžák jsem si užil, byli tam dobří instruktoři (učitelé) a hodně sněhu. Na pokoji jsem byl ubytován s kamarády.

Z lyžování jsem měl nejprve strach, ale ono to vůbec není těžké. Lyžák byl moc super, rád bych jel znovu.

Byly dobré snídaně, ale nejlepší byly večeře, borůvkové knedlíky a šišky s mákem. Parádní diskotéka s vláčkem.

Na lyžáku jsem stál poprvé na lyžích, neuměl jsem lyžovat. Ale už to umím a lyžování mě baví.