Mládež reprezentuje město Lanškroun

Od roku 1997 vyhlašuje město Lanškroun ve spolupráci s komisí pro výchovu a vzdělávání anketu s názvem „Mládež reprezentuje město Lanškroun“. Už z názvu je patrné, že anketa si klade za cíl představit veřejnosti úspěšné mladé lidi v kategoriích jednotlivci mladší, starší a kolektivy ve sportovním odvětví, vědomostních soutěžích a kultuře. Nominovat mladé reprezentanty mohou školy, sportovní organizace, ale i rodinní příslušníci.
Slavnostní vyhlášení výsledků ankety za rok 2021 se uskutečnilo ve středu 20. dubna 2022 a po dvouleté covidové pauze se reprezentanti mohli potkat osobně v Multifunkčním centru L'ART. Oceněným osobně poděkoval starosta města R. Vetchý, který zároveň s D. Flídrovou celý podvečer uváděl.  Mezi oceněnými z Dobráku byla Daniela Flídrová za 2. místo v republikové soutěži Minecraft Cup 2021. Další ocenění převzal Petr Špirka a Filip Resler za vítězství v soutěži zručnosti a technické tvořivosti.
Gratuluji všem oceněným žákům, na které jsem náležitě hrdá, zároveň jim děkuji za vzornou reprezentaci školy, za jejich snahu, zájem, trpělivost a ochotu učit se novým věcem. Také bych jim chtěla popřát mnoho úspěchů i štěstí v dalších soutěžích a třeba i opětovné ocenění v anketě „Mládež reprezentuje město Lanškroun“.

Mgr. D. Krátká, ředitelka školy