Cyklistický kurz Pastviny 23. – 27. 5. 2022

Po dlouhé době „covidové“ jsme měli možnost opět někam vyrazit se spolužáky a užít si týden bez školních povinností, ale i možnost sblížení se spolužáky.

Byl to týden fyzicky náročný, ale všichni jsme to zvládli. Odměnou nám byla spousta nádherných dopoledních výletů (Zemská brána, Bartošovice v Orl. horách, Kunvald) a odpoledne plné zábavy (volejbal, fotbal, stolní tenis, jízda na kánoích, střelba ze vzduchovky). Všech aktivit se účastnili i naši učitelé, a tak jsme si to velmi užili. Poslední večer nás čekala ještě diskotéka, která se vydařila.

Týden utekl jako voda a my jsme opět usedli na naše kola a vydali se na cestu domů. Sice unaveni, ale spokojeni jsme dojeli do cíle, ve kterém jsme se všichni cítili jako vítězové.

A protože jsme se měli krásně, skládali jsme i básně!

V pondělí už vyjíždíme,

brzdy si jen vyzkoušíme.

Na cestě je velká sranda,

jede s námi dobrá banda.

Konečně jsme dojeli,

už nám končí pondělí.

V úterý brzo vstáváme,

na rozcvičku spěcháme.

Po snídani lezem na kola,

není to žádná pohoda.

Samý kopec nahoru dolu,

ještěže v tom jedem spolu.

Občas tu však ale prší,

co bude dál? Nikdo netuší😊

Paní Barlow přijela,

za pár hodin odjela.