Lucka na prvním místě v republice

Ve dnech 9. – 13. 11. 2015 se konala celostátní informatická soutěž pro žáky základních a středních škol - BOBŘÍK INFORMATIKY. Bobřík informatiky je předmětová soutěž podporovaná Ministerstvem školství. Soutěžící odpovídají na otázky z oblasti algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Soutěží se v pěti věkových kategoriích od 4. – 9. ročníku ZŠ a SŠ.
A právě v nejmladší kategorii dosáhla letos naše škola historického úspěchu v podobě 1. místa, o které se zasloužila žákyně 5. ročníku Lucie Flídrová, které se podařilo najít správné řešení ke všem otázkám, a to v polovičním čase než byl stanoven.

Nejlepší úspěšní řešitelé z jednotlivých ročníků:
4. roč. - Böhm Ondřej
5. roč. - Flídrová Lucie
6. roč. - Skalický Matěj
7. roč. - Kotrč Jiří
8. roč. - Procházková Nela
9. roč. - Mareš Adam

Další úspěšní řešitelé dle tříd:
4. A – Reslerová Veronika, Šilarová Petra, Kuťáková Klára
5. – Pasterová Anna Katharina, Kylarová Lucie, Novotná Nikola, Valentová Denisa, Vlčková Anna, Slánská Daniela, Semerád Václav a Křivka Adam
7. A – Křížová Nela
8. – Nastoupilová Tereza