Veselá zahrada se vrací

V pátek 10. června 2022 proběhla Veselá zahrada. Konečně se nám vrátila po dvouleté pauze. Odpolednem plným soutěží a her nás provázelo krásné slunečné počasí. Celkem se zúčastnilo cca 110 soutěžících a to nejen z naší školy, ale z celého Lanškrouna. O program se postaral taneční kroužek Sluníčko se svými vystoupeními. Všichni si mohli vyzkoušet hned několik her a soutěží, např. dřevěné pexeso, kroket, spin – ladder, skládačku Pipolo, dřevěné kostky a kreslení poslepu, přenášení pingpongového míčku, skákacího panáka, shazování plechovek, přenášení vody nebo sportovní dráhu s různými prvky chůze, skoků a poskoků. Při soutěžích si mohli žáci procvičit rovnováhu, přesnost, logické myšlení a samozřejmě fyzičku. Celé odpoledne jsme si znamenitě užili a těšíme se na další rok.

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.