Věda u školy

Po dvouleté pauze proběhl v pátek 10. června 13. ročník tradiční akce s názvem Věda u školy, v letošním roce s podtitulem „První pomoc“.

Celý dopolední program zahájil taneční kroužek Sluníčko a pak se všichni žáci školy mohli těšit na představení integrovaného záchranného systému. Své stanoviště měl také Český červený kříž s figuranty, kteří měli namaskované poranění.

V dalších stáncích se prezentovaly úspěšné projekty ze soutěží Microtela a Festivalu vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji. K vidění byli i robůtci, které kluci sestavili a naprogramovali v technickém kroužku. Prezentovali se i studenti SOŠ a SOU Lanškroun.

Děkujeme všem žákům za prezentaci svých projektů a zajištění celého dopoledního programu.

P. Resler

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.