Ocenění Nejlepších žáků třídy

Po tříleté pauze jsme ve středu 29. 6. 2022 ocenili nejlepší žáky z jednotlivých tříd. Slavnostní vyhodnocení, na které byli také pozváni rodiče, proběhlo v prostorách lanškrounského zámku. O kulturní program se postarala děvčata z III. oddělení tanečního kroužku Sluníčko. Nejlepší žáci tříd obdrželi knižní odměny, nebo knižní poukázky, které zakoupil ze svých finančních prostředků spolek RODO. Gratulujeme těmto oceněným žákům a přejeme jim hodně dalších úspěchů.


1.A Jonáš Zedníček
1.B Veronika Abrahamová, Sabina Heráková
2.A Liliana Šilarová
2.B Adéla Frantová
3.A Anna Hájková
3.B Tina Jelínková
4.A Jakub Šípek
4.B Natalie Elen Milićová
5.A Lucie Fajtová
5.B Sofie Todorová
6.B Tobiáš Topinka
7.A Filip Resler, Kateřina Krátká, Petr Špirka
7.B Libor Nastoupil
8.B Pavla Zapletalová, Anna Cinková
9.A Nikola Kubelková, Tereza Fajtová

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.