31. ročník atletických přeborů

Ve středu dopoledne 22. června 2022 se na ploše atletického stadionu Romana Šebrleho shromáždila atletická družstva lanškrounských základních škol a gymnázia, aby spolu již tradičně změřila své výkony v atletických disciplínách.
Dobrá nálada a některé velmi kvalitní sportovní výkony žáků 6. až 9. ročníků základních škol, to vše přispělo k velmi zdárnému průběhu celé akce, kterou podpořilo i velmi příznivé teplé a slunečné počasí. Velice kvalitní a pěkné výkony předvedli žáci i v atraktivní disciplíně, kterou je každý rok soutěž ve skoku do výšky a to především Vojtěch Zajíček výkonem 170 cm. (což je zatím nejvyšší výška dosažená na těchto závodech)
Vrcholem celé soutěže jsou závody na 1500m, podpořené putovními poháry starosty města Lanškrouna, který si letos do své školy odnesl Šimon Knápek a Rozálie Vetchá.
Letošní ročník se nejvíce vyvedl naší škole, ze které si naší žáci odnesli 19 medailí, z toho 11 těch nejcennějších.
Je mojí příjemnou povinností na tomto místě poděkovat všem, kdo se na zdaru podíleli – žákům devátých ročníků ZŠ Dobrovského, kteří pomáhali při pořadatelské činnosti, rozhodčím z řad učitelů příslušných škol, závodníkům i divákům, a samozřejmě, poblahopřát všem jednotlivcům, kterým bylo dopřáno pyšnit se na stupních vítězů.
Upřímně blahopřeji a těším se příští rok opět na shledanou.

C.

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.