1. září na Dobráku

Po třech letech jsme se mohli vrátit k tradičnímu zahájení nového školního roku na prostranství před školou, kde se shromáždili všichni žáci a pedagogové.

V osm hodin vše zahájila svým vystoupením děvčata z tanečního kroužku Sluníčko. Poté přivítala všechny žáky, rodiče a učitele paní ředitelka školy D. Krátká s místostarostou města panem O. Strnadem, bývalým ředitelem naší školy. Oba popřáli všem úspěšný a ničím nerušený start a průběh nového školního roku. Došlo také k symbolickému předání nového parkoviště, díky kterému se výrazně zvýší bezpečnost žáků v areálu školy. Malý tradiční ceremoniál byl zakončen vyvěšením školní vlajky.

Prvňáčkům přejeme úspěšné vykročení do nového školního roku, hodně kamarádů a spoustu společných příjemných zážitků.

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.