1. B NA BRUSLÍCH

Sice jsme teprve v 1. třídě, ale rádi sportujeme, učíme se nové věci a nezalekneme se ani těžkých úkolů. Jsou to už dva měsíce, co jsme začali bruslit. Některé děti už zkušenost měly, ale většina zkoušela první krůčky na ledě až nyní. Prvňáčci jsou velké šikulky a hodinu od hodiny se opravdu zlepšovali, ke konci našeho bruslení už si troufli bez hrazdičky na led úplně všichni. Mohli jsme se na bruslích dokonce pustit i do her a soutěží.

Nejvíce jsme se těšili na závěrečný ledový karneval – a že se bylo na co dívat! Po ledě se proháněli třeba pirát, spiderman, dalmatin, kočky i králíci, čarodějky, čertice a spousta dalších pohádkových bytostí. Za pořádné bruslení a soutěžení si děti našly na ledě malinkou sladkou odměnu.

Velké poděkování patří rodičům a prarodičům za perfektní spolupráci při převozu věcí a pomoci v šatně i na ledě při každém bruslení. Tak zase za rok!

Za 1. B M. Látrová