DOBRÝ SKUTEK 6.A

Třída 6.A ze základní školy Dobrovského uspořádala dobrý skutek s názvem Pečení sušenek pro seniory. V plánu bylo upéct sušenky ve škole po vyučování a následně se sejít ještě jednou. Sušenky zabalit a ten stejný den je donést do Domova pro seniory v Lanškrouně. A tak se i stalo.

Sešli jsme se v pátek 17. 2. a upekli jsme tři druhy: dvoubarevné, vločkové a s kousky čokolády. V pondělí 20. 2. jsme se potkali podruhé v sedm hodin ráno, abychom sušenky zabalili. Ten stejný den jsme také po vyučování vyrazili do Domova pro seniory.

Tam nás přivítal sociální pracovník Vojtěch Viskupič, se kterým jsme prošli všechna tři patra. Potkali jsme spoustu seniorů, kterým jsme udělali radost a my jsme z toho měli dobrý pocit.

Amálie Hrdinová