MINIFOTBAL 2023 

Ve středu 5. 4. se odehrálo okrskové kolo v minifotbale. Naši chlapci v něm dokázali porazit oba soupeře z lanškrounských škol a z prvního místa postoupit do okresního kola, které se odehrálo v Ústí nad Orlicí za účasti dalších pěti družstev, vítězů dalších okrsků. Tento turnaj se odehrál ve dvou skupinách po třech družstvech. Naši chlapci ve své skupině první utkání prohráli 1:2 a druhé naopak vyhráli 2:1 a do semifinále postoupili ze druhého místa, a tím dostali za soupeře vítězné družstvo ze druhé skupiny, které po velice vyrovnaném souboji porazili nejtěsnějším rozdílem 1:0 a postoupili do finále. Ve finálovém souboji nastoupili opět proti ZŠ z Vysokého Mýta, se kterou prohráli ve skupině a ani ve finále se jim ji nepodařilo porazit. Tak skončili na velice pěkném druhém místě.

Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Soupiska: Holík Adam, Popelář Patrik, Žák Ondřej, Šenkýř Adam, Zajíček Vojtěch, Nosek Richard, Drábek Nikola, Urban Jakub, Štěrba Daniel a Urban Marek

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.