Den Slunce 2023 

Věděli jste, že 3.května je významný den pro naše Slunce?

Jedním z hlavních důvodů, proč vznikl tento den je význam sluneční energie pro planetu Zemi. Slunce nám dodává energii a potřebujeme ji všichni k životu, 5.A si projektovým vyučováním připomněla tuto důležitost.

Děti se rozdělily do skupin, připravily si čtvrtky na své tvoření a získávání informací o Slunci. Úkolem bylo z dostupných materiálů jako je sešit, učebnice, encyklopedie či internet zjistit informace o Slunci a zapsat je na svůj poster, dalším úkolem byly věci, které potřebují sluneční energii nebo hra se stíny, v rámci tv chvilky si zacvičily pozdrav Slunci jako jogínci a na závěr své projekty žáci odprezentovali.

Přejeme všem krásný den JK a páťáci

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.