Veselá zahrada s klauny 

V pátek 9. 6. 2023 jsme se odpoledne sešli na školní zahradě, abychom si dále zpestřili blížící se konec školního roku.
Celou akci zahájila děvčata z II. oddělení tanečního kroužku Sluníčku. Zahrada se poté zaplnila spoustou her a soutěží na stanovištích, která byla doprovázena klauny – paními učitelkami vychovatelkami. Děti na začátku obdržely kartičku, na kterou dostávaly od klaunů razítka za splněný úkol. Mohly si vyzkoušet závody s krabicí na hlavě, přesunovat míčky při chůzi po cihličkách, zahrát piškvorky. Také si zkusily zručnost s pingpongovým míčkem, balanční tyčí, nebo dokonce skákání pytli, hod na cíl či krabici nebo také najít písmenka svého jména pomocí brčka. Za splnění všech úkolů a plnou kartičku razítek dostávaly děti v cíli drobnou odměnu.
Dětem se dařilo získávat razítka za plnění úkolů, ale protože začalo před ukončením programu pršet, nezbylo nám nic jiného než se přesunout dovnitř do prostor školních družin. Děti i dospělí si celé odpoledne náramně užili. Určitě se můžeme těšit na další ročník Veselé zahrady. A jaké bude téma? To se necháme překvapit 😊.

M. Kroulíková

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.