Ocenění Nejlepších žáků třídy 

Se závěrem školního roku jsme v úterý 27. 6. 2023 ocenili nejlepší žáky z jednotlivých tříd. Slavnostní vyhodnocení, na které byli také pozváni rodiče, proběhlo poprvé v prostorách multifunkčního centra LART. O kulturní program se postarala děvčata z tanečního kroužku Sluníčko a také zazpívaly děti z pátých tříd. Nejlepší žáci tříd obdrželi knižní odměny, nebo knižní poukázky, které zakoupil ze svých finančních prostředků spolek RODO. Gratulujeme těmto oceněným žákům a přejeme jim hodně dalších úspěchů.

1.A Vanessa Lodinská
1.B Barbora Suldovská
2.A Agáta Přibylová
2.B Leo Burian
3.A Tereza Šegitová
3.B Pavlína Marková
4.A Dominik Faltus
4.B Bráta Přibylová
5.A Jakub Šípek, Aneta Stejskalová
5.B Vojtěch Krátký
6.A Lucie Fajtová
6.B Jakub Váně
7.A Eliška Kovářová
7.B Tobiáš Topinka
8.A Filip Resler, Kateřina Krátká, Petr Špirka
8.B Barbora Semerádová
9.A Anežka Havlíková
9.B Pavla Zapletalová

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.