Sportovní dopoledne na turistické loděnici – 1. B 

Na pondělí 26. 6. jsme si objednali parádní počasí a vyrazili na letošní poslední akci – na turistickou loděnici u rybníka. Cestou jsme se stavili na hřišti a po příchodu si dali pořádnou svačinu. Rozdělili jsme se na 4 skupinky a ty se postupně vystřídaly na různých stanovištích: skládání puzzle, hraní s míčem na hřišti, plnění úkolů z kartiček a svezení na pramici. Při nastupování na loď panovaly u někoho trochu obavy, ale správné držení pádla nakonec zvládli všichni a tato disciplína vzbudila největší nadšení! Místo oběda jsme si opekli párky a jako dezert byl nanuk na Knoflíku. Děti si ještě trochu pohrály na hřišti a už honem zpátky ke škole. Cestou jsme ještě splnili dobrý skutek – z Knoflíku až ke Krátkému rybníku jsme vyčistili přírodu od odpadků.

Na shledanou po prázdninách ve 2. třídě! – M. Látrová

 

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.