Vánoční charitativní jarmark

Dne 11. prosince 2015 proběhl na naší škole 1. charitativní jarmark adresovaný našemu kamarádovi Pavlíku Kvapilovi. Chceme touto cestou poděkovat všem, kteří nám toto odpoledne pomohli zorganizovat. Děkujeme rodičům za jejich snahu, štědrost a velkorysost. Děkujeme dětem za jejich zodpovědnost, houževnatost a nadšení, se kterým prodávaly své výrobky. Děkujeme všem, kteří k nám v tento den zavítali, věnovali nám jakoukoli finanční hotovost, posadili se do naší kavárničky a pomohli nám navodit příjemnou vánoční atmosféru. Bylo Vás opravdu mnoho. Přišli jste i přesto, že Vaše děti nejsou žáky naší školy. Přesvědčili jste nás, že taková akce má smysl. Děkujeme, protože jen díky Vám se podařilo vybrat neuvěřitelných 24 tisíc Kč. Dárkový šek s touto částkou bude předán rodině Kvapilových v pátek 18. prosince 2015 v 10 hodin na vánočním koncertě v kostele sv. Anny.

Mgr. N. Semerádová

Video z jarmarku naleznete zde (facebook).