Vánoční zpívání

I letos se na Dobráku našla velká kupa velmi šikovných zpěváčků, kteří se na podzim rozhodli, že natrénují zimní a vánoční písně na několik vystoupení.
Prvním z nich byl Charitativní jarmark naší školy, který se letos konal již po sedmé. Ve středu 13.12. jsme rádi přijali pozvání do „Adventního městečka“, kde jsme zazpívali náš vánoční repertoár, zazněly tradiční i netradiční písně a po našem vystoupení jsme se rádi zúčastnili akce, která se koná na mnoha místech Česka, Česko zpívá koledy. Náměstí se téměř zaplnilo a lidé zpívali společně s námi. Posledním vystoupením bylo sobotní zpívání v městském muzeu, které se také velmi vydařilo.
Chceme poděkovat všem, kteří nám se zpíváním pomohli ve svých volných chvílích a podpořili náš záměr udělat si hezký předvánoční čas.

Lucie Dolečková, Jana Kmentová

Copyright (c) ZŠ Dobrovského 630, Lanškroun. All rights reserved.